Apie mane

Design:
Bramy przesuwne

http://www.webcreative.com.pl/

Apie mane

"Aš esu Evaldas Širka, juvelyras iš Vilniaus, kuriantis juvelyrinius dirbinius iš žalvario, vario ir bronzos. Juvelyrinių dirbinių kompozicijose taikau įvairią metalo formavimo ir dekoravimo techniką: kalstymą, juodinimą, granuliavimą, liejybą, inkrustavimą. Mano kuriamų papuošalų stiliui būdingas kontrastiškumas, masyvumas, platus įvairių geometrinių, erdvinių ir asimetrinių formų taikymas. Mano darbuose susijungia modernus ir tradicinis požiūris į juvelyriką.

Mano autoriniai juvelyriniai dirbiniai skirti moterims, norinčioms pabrėžti savo natūralų grožį, unikalumą ir žavesį ir nebijančioms būti pastebėtoms, netgi priešingai, siekiančioms atkreipti dėmesį. 

Juvelyrikos srityje esu perfekcionistas, todėl savo klientams siūlau tik geriausios kokybės kruopščiai užbaigtus juvelyrinius dirbinius."

 

Keletas smulkmenų:         

Visų auskarų kabliukai, Įkišimai į ausytę nealergizuojantys. 

Jeigu šioje svetainėje pateiktų juvelyrinių darbų akutės spalva, forma, dydis neatitinka jūsų norų, paprasčiausiai susisiekite su manimi, aš visada esu pasiruošęs išpildyti visas jūsų svajones.

Jeigu jūsų pageidaujamo papuošalo kiekis sistemoje yra 0, nesijaudinkite - jums tereikia  užsakyti ir jis bus pagamintas.

Priimu ir individualius užsakymus.

Tel.:+37060379635        E-mail: info@epapuosalai.eu      Facebook: epapuosalai.eu

 

Visos teisės saugomos © 2012 ePapuošalai